Jepet ambjent me qera buze rruge prane qendres

 • €420
Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 9628
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • 110
 • Lot m²

Jepet ambjent me qera buze rruge prane qendres

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €420

Përmbledhje

Property ID: 9628
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 9628
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • 110
 • Lot m²

Përshkrimi

Jepet ambjent me qera buze rruge prane qendres ne lagjen nr.6 me siperfaqie 55m.
Ambjenti eshte me fasade xhami ne rruge kryesore dhe ndodhet ne katin e pare. I investuar me ndricim led, sistem aspirimi, vetrat xhami (firzamonik) i cili hapet i gjithi per ne verand. Veranda eshte rreth 50m, e cila mund te shfrytezohet.
Gjithashtu ambjenti ka 2 hyrje te ndryshme dhe te ofron mundesin per ta kompozuar me dy hyrje te vecanta nga njera tjetra.

 • Address Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9628
 • Cmimi: €420
 • Property Size: 55 m²
 • Land Area: 110 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet lokali tek lulishtja

€300,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera ambjenti ne bulevard

€750
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambjent open space ne qender

€1,500
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • 308

Jepet me qera Objekt multifunksional ne Shkozet

€3/euro/m
Ambjent Comercial
 • Banjo: 8
 • 1350

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!