Jepet ambjent me fasade xhami prane Kazazit

 • €500
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Zyra
 • Tipi Pronës
 • 8640
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 174

Jepet ambjent me fasade xhami prane Kazazit

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €500

Përmbledhje

Property ID: 8640
 • Zyra
 • Tipi Pronës
 • 8640
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 174

Përshkrimi

Jepet ambjent me fasade xhami prane Kazazit lagjen nr.5 prane ne katin e pare.
Ambjenti eshte me fasade xhami, i cili organizohet me dy hyrje te vecanta.
Siperfaqja totale eshte 174m.
Ka nje zyre me vetrat xhami rreth 16m, sistem aspirimi, ndicim led dhe tualet.

 • Address Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8640
 • Cmimi: €500
 • Property Size: 174 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Zyra
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet ambjent me qera ne qender kati 2

€550
Zyra
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 150

Jepet me qera ambjent ne katin e dyte

€370
Zyra
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 70

Ambjent me qera me pamje nga deti

€800
Zyra
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 2
 • 170

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!