Jepet ambient ne katin e 2 me qera tek ish Keneta

 • €400
Rruga Vëllazërimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Biznese
 • Tipi Pronës
 • 7586
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 220

Jepet ambient ne katin e 2 me qera tek ish Keneta

Rruga Vëllazërimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €400

Përmbledhje

Property ID: 7586
 • Biznese
 • Tipi Pronës
 • 7586
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 220

Përshkrimi

Jepet ambient ne katin e 2 me qera ne lagjen nr.17 ish Keneta. Ambienti eshte rreth 220m i cili organizohet ne nje ambient zyre dhe pjesa tjera open space, gjithashtu ka dhe 2 tualete.
Ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe eshte i larte rreth 3.8m i rrethuar nga vetrata xhami. Mundeson dhe hapesire parkimi

 • Address Rruga Vëllazërimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 7586
 • Cmimi: €400
 • Property Size: 220 m²
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Biznese
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
 • Banjo: 2
 • 211

Jepet ambjent me qera ne qender kati 2

€550
Zyra
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 150

Jepet me qera ambjent ne katin e dyte

€370
Zyra
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 70

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

€200
Magazina
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garages: 2
 • 80

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!