Jepet ambient komercial me qera tek Spitali

 • €120
Rruga Blerimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6977
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 45

Jepet ambient komercial me qera tek Spitali

Rruga Blerimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €120

Përmbledhje

Property ID: 6977
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6977
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 45

Përshkrimi

Jepet ambient komercial me qera tek Spitali, Durres .Jepet me qera ambient komercial prane spitalit.

Ambienti ndodhet buze rruge ne nje zone ku ka levizje gjate gjate gjithe kohes.

Ka nje siperfaqe prej 45 m2 , lartesi prej 3.5 metrash dhe gjithashtu disponon dhe nje tualet.

I pershathem per klinik , market etj.

 • Address Rruga Blerimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6977
 • Cmimi: €120
 • Property Size: 45 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet lokali tek lulishtja

€300,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera ambjenti ne bulevard

€750
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambjent open space ne qender

€1,500
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • 308

Jepet me qera Objekt multifunksional ne Shkozet

€3/euro/m
Ambjent Comercial
 • Banjo: 8
 • 1350

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!