Jepet ambient komercial me qera ne qendër

 • €550
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6676
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 170

Jepet ambient komercial me qera ne qendër

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €550

Përmbledhje

Property ID: 6676
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6676
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 170

Përshkrimi

Jepet ambient komercial me qera ne qendër pranë “Kazazit”.

Ambienti ndodhet në një zonë të populluar buzë rruge.

Ka një sipërfaqe prej 170 m2 dhe i përshtatshëm për shumë lloje biznesi si : zyra , call center etj.

 

 • Address Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6676
 • Cmimi: €550
 • Property Size: 170 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet lokali tek lulishtja

€300,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera ambjenti ne bulevard

€750
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambjent open space ne qender

€1,500
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • 308

Jepet me qera Objekt multifunksional ne Shkozet

€3/euro/m
Ambjent Comercial
 • Banjo: 8
 • 1350

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!