Jepet ambient komercial me qera mbrapa Portit

 • €300
Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6930
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 62

Jepet ambient komercial me qera mbrapa Portit

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €300

Përmbledhje

Property ID: 6930
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6930
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 62

Përshkrimi

Jepet ambient komercial me qera mbrapa Portit, Durres. Ambienti ndodhet ne katin  dyte. Shiko edhe.

Ka nje siperfaqe prej 62 m2 te shfrytezueshme. Eshte e gjitha me vetrata xhami te nje lartesie prej 3 metrash.

Pallati ka nje administrim te shkelqyer dhe ndodhet ne nje zone te populluar.

 

 

 

 • Address Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6930
 • Cmimi: €300
 • Property Size: 62 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Jepet ambjent me qera buze rruge prane qendres

€420
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!