Jepet ambient komercial me qera

 • €500
Rruga Andon Naçi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6163
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Jepet ambient komercial me qera

Rruga Andon Naçi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €500

Përmbledhje

Property ID: 6163
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6163
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Përshkrimi

Jepet ambient me qera pranë Muzeumit.

Ambienti ndodhet në katin e 2-të.

Ka një sipërfaqje prej 100 metrash dhe posedon fasada xhami ,clima dhe tualte.

Ambienti ndodhet në një zonë të populluar buzë rruge.

Ndricimi është led.

 • Address Rruga Andon Naçi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6163
 • Cmimi: €500
 • Property Size: 100 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera prane Bulevardit Ambjent Lokali

€750
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!