Jepet me qera apartament 1+1 i sapo arreduar.

 • €210
Zona e Ish Kentes
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Përmbledhje

Property ID: 11106
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Përshkrimi

Apartament i pozicionuar në zonën e ish Kënetës  dhe vetem 5 min larg qendrës.
Ndodhet në një zonë mjaft të njohur që ofron siguri .
Apartamenti 1+1 i sapo arreduar dhe i kompletuar,i bollshëm dhe i mbushur me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.Apartamenti  është i organizuar me një soxhorno, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon dhe ka sistem kondicionimi.
Oborri i përshtatshem për parkim.
Jepet me qera 25.000 leke/muaj.

 • Address Zona e Ish Kentes
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 11106
 • Cmimi: €210
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!