Jepen ambiente komerciale me qera

 • €210
Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 5704
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 140
 • 400
 • Lot m²

Jepen ambiente komerciale me qera

Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €210

Përmbledhje

Property ID: 5704
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 5704
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 140
 • 400
 • Lot m²

Përshkrimi

Jepen ambiente komerciale me qera në zonën e shkozetit pranë kolaudimit. Ambienti ka sipërfaqe  140 metra  prej 3.5 metrash.
Ka poste parkimi për cdo kapanon.
Kapanonet janë te siguaruara 24 orë.
Cmimi 1.5 euro metër për qera.

 • Address Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5704
 • Cmimi: €210
 • Property Size: 140 m²
 • Land Area: 400 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
 • Banjo: 2
 • 211

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

€200
Magazina
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garages: 2
 • 80

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

€180
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Jepet me qera zyra prane bulevardit

€150
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!