Jepen 2 vila me qera Arapaj Durrës

 • €650
Arapaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania

Jepen 2 vila me qera Arapaj Durrës

Arapaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • €650

Përshkrimi

Ne zonen e Arapajve Durres , Jepen me qera 2 vila nga 2 kate secila bashke me oborr dhe pemishte. Zona eshte e qete dhe e pasater ku ndodhet dhe nje rezervat shume prane me Vilat.

Vila e pare eshte 230m ndertim nga e cila perbehet 115m ne katin e pare, me 2 dhoma gjumi, 1 wc dhe soxhorno. Ndersa ne katin e dyte jane 2 dhoma gjumi, salle pritje, ballkon dhe wc.

Vila e dyte eshte 110m ndertim, ku ne katin e pare kemi soxhornon, dhomen e gjumit dhe wc, e cila po me te njejten tipologji eshte edhe kati i siperm i viles.

Toka eshte 2000m nga e cila 1000m ndodhen ne zonen e vilave ku perbehet nga hapesira parkimi, ndenje, peme dekorative etj. Ndersa 1000m tjera te tokes perbehen nga peme Frutore te ndryshme, si 200 rrenjt Ullinj etj.

Rast per te mos u humbur.

 • Address Arapaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania

Detajet

 • Property ID: 6380
 • Cmimi: €650
 • Property Size: 3000 m²
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet kati i pare i nje vile prane sheshit Pranvera

€110,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 160

Jepet Vile me Qera tek Kodra e Diellit

€4,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 5
 • 491

Okazion Shitet Vile 2-kateshe Durres

€180,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 187

Shitet Vile 4 kateshe ne Plazh

€700,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 4
 • 845

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!