09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Okazion Shitet Hostel ne Sarande

Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
€390,000

Pershkrimi

Shitet Hostel ne Sarande.

Objekti eshte 5 kate Hotel i kthyer ne Hostel me kapacitet per 70 persona. Ofron pamje nga deti dhe qyteti. Eshte vetem 15 minuta ne kembe nga plazhi i bukur i Sarandes.

Objekti eshte ndertuar ne vitin 2016 dhe ne 2019 eshte punuar per here te pare ne aktivitetin e Hostelit.

Cdo kat ka siperfaqje rreth 115m i perbere nga 12 dhoma ne total jane 5 dhoma te vogla dhe 7 te medha.

Kati perdhe eshte garazhd i kthyer ne ambjen sherbimesh restoranti me siperfaqje 150m.

Shitet Hostel ne Sarande si nje mundesi e mire investimi ne Turizem.

Nje tjeter mundesi per te pasur nje hotel ose mundesi investimi ne sarande: Kliko Ketu

 597 Shikime total,  5 Shikime sot

 • Address: Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City: Sarandë
 • Zip/Postal Code: 9701
 • Country: United States

Detajet

 • Cmimi: €390,000
 • Siperfaqja prones: 660 m²
 • Dhoma Gjumi: 12
 • Banjot: 6
 • Year Built: 2016
 • Tipi prones: Hotele
 • Statusi prones: Ne Shitje

Additional details

 • Impian Diellor:
 • Impiant Kaldaje:

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€48,000

Shitet Apartament 2+1 prane Drejtorise se Policise

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 75

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

2 months ago

€48,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 75

Apartamente 2+1

2 months ago

Okazion Shitet apartament 2+1 tek stadiumi

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 82

Apartamente 2+1, Apartmente

Fast Imobiliare

2 weeks ago

€36,500

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 82

Apartamente 2+1, Apartmente

2 weeks ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet Apartament 2+1 ne Bulevard

NEXT PROPERTY

Ambient prane bulevardit me qera

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!