Gazoniere për qera ditore

 • €18
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Gazoniere
 • Tipi Pronës
 • 5283
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50

Gazoniere për qera ditore

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €18

Përmbledhje

Property ID: 5283
 • Gazoniere
 • Tipi Pronës
 • 5283
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50

Përshkrimi

Jepet gazoniere me qera ditore. Pranë qendrës , Durrës.

Ambienti është i përshtatshëm për një cift dhe mundëson të gjitha kushtet.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5283
 • Cmimi: €18
 • Property Size: 50 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Gazoniere
 • Statusi Pronës: Me Qira Ditore

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Gazoniere Okazion ne Plepa

€23,000
Gazoniere
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Jepet gazoniere me qera prane Ures se Dajlanit

€100
Gazoniere
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 50

Okazion Shitet apartament Mali Robit

€26,000
Gazoniere
 • Dhm: 1
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 44

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!