Gazoniere Okazion ne Plepa

 • €23,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Gazoniere
 • Tipi Pronës
 • 8721
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 57

Gazoniere Okazion ne Plepa

Rruga Pavarësia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €23,000

Përmbledhje

Property ID: 8721
 • Gazoniere
 • Tipi Pronës
 • 8721
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 57

Përshkrimi

Gazoniere Okazion ne Plepa
Ndodhet prane Tropikalit tek Rotondo. Nga zonat me te preferuarat per pushime.
Gazonieria eshte me siperfaqje 57m dhe ka nje verand te madhe.
Ndodhet ne katin e 1 te banimit. Ndertimi eshte i ri me ashensor.
Prona ka dokumentacion te rregullt pronsie.

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8721
 • Cmimi: €23,000
 • Property Size: 57 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Gazoniere
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet gazoniere me qera prane Ures se Dajlanit

€100
Gazoniere
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 50

Gazoniere për qera ditore

€18
Gazoniere
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 50

Okazion Shitet apartament Mali Robit

€26,000
Gazoniere
 • Dhm: 1
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 44

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!