• Dyqane
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bathroom
 • 115

Përmbledhje

Property ID: 11352
 • Dyqane
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bathroom
 • 115

Përshkrimi

Amjenti ndodhet ne lagjen nr.16,prane shkolles ” Qemal Mici”.Eshte i organizuar ne nje hapesire prej 115 m2 dhe i pajisur me nje tualet.
I pozicionuar ne katin e pare mundeson lehtesi reklamimi.
Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

Cmimi:30.000 leke.

Adresa

 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 11352
 • Cmimi: €260
 • Property Size: 115 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Dyqane
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!