Shitet toke ne Portoromano Durres

 • €78,000
Rruga Porto Romano, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 2197
 • Property ID
 • 2400

Shitet toke ne Portoromano Durres

Rruga Porto Romano, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €78,000

Përmbledhje

Property ID: 2197
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 2197
 • Property ID
 • 2400

Përshkrimi

Are ne zonen e Portoromanes prane detit
Siperfaqja : 2400m
Zone kodrinore dhe shume prane detit

 • Address Rruga Porto Romano, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 2197
 • Cmimi: €78,000
 • Property Size: 2400 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet toke/truall shkozet Durres

€30,000
Toke Truall
 • 600

Shitet Toka ne zone industriale buze rruge

€75,000/total
Toka
 • 3000

Shitet toke ne Gjirin e Lalzit krahu detit

€85,000/dylymi
Toka
 • 7000

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!