Apartamente me qera ditore Plazh

 • €40
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5294
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80

Apartamente me qera ditore Plazh

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €40

Përmbledhje

Property ID: 5294
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5294
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80

Përshkrimi

Jepen apartamente me qera ditore në zonën e plazhit.

Banesat ndodhen pranë marketeve  dhe bareve te zonës.

Ato janë të organizuara në dy dhoma gjumi , një sallë ndenjeje , ballkon , tualet.

Apartamentet janë të pajisura me një mobilim të ri dhe tepër komod.

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5294
 • Cmimi: €40
 • Property Size: 80 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira Ditore

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!