Jepet me qera ditore apartament ne qender

 • €35
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Banesa
 • Tipi Pronës
 • 9149
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Jepet me qera ditore apartament ne qender

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €35

Përmbledhje

Property ID: 9149
 • Banesa
 • Tipi Pronës
 • 9149
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Përshkrimi

Jepet me qera ditore apartament ne qender prane gjykates.
Ndertimi eshte i ri dhe arredimi eshte i ri.
Apartamenti eshte i paisur me te gjitha kushtet bashkohore
– Apartament 1+1 cmimi 35 euro nata
– Apartament 2+1 cmimi 45 euro nata

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 9149
 • Cmimi: €35
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Banesa
 • Statusi Pronës: Me Qira Ditore

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet apartament 2+1 ne qender

€45,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 68

Okazion Shitet Apartament 2+1 ne Golem

€38,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 84

Okazion Shitet apartament 2+1 ne Golem

€37,500
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament 1+1 ne plazh Durres

€44,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 74

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!