Apartament me qera 3+1

 • €600
Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 5253
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 140

Apartament me qera 3+1

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €600

Përmbledhje

Property ID: 5253
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 5253
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 140

Përshkrimi

Apartament 3+1 me qera. Lagja numer 6, prane ish rajonit.

Banesa ndodhet ne nje zone te qete , ne katin e 6-te me ashensor. Pallati eshte i testuar nga termeti dhe eshte i pademtuar.

Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 2 tualete ( nje tualet eshte i pajisur me vaske ) , 2 ballkone dhe koridor gjithashtu eshte i pajisur me parket , impiant kaldaje dhe kondicioner.

 • Address Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5253
 • Cmimi: €600
 • Property Size: 140 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar Durres

€400
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 140

Shitet apartament 3+1 okazion plazh Durres

€63,500
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 117

Shitet super apartament 3+1 cilesor ne qender te Durresit

€110,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 132

Shitet apartament 3+1 cilesor me garazhd

€100,000/me garazhd
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!