Apartament me qera 2+1+2 ne Laprake

 • €250
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6470
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 111

Apartament me qera 2+1+2 ne Laprake

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €250

Përmbledhje

Property ID: 6470
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6470
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 111

Përshkrimi

Apartament me qera 2+1+2 ne Laprake,i shtruar me parket. Apartamenti ndodhet në katin e 7-të banimi. Eshte i organizuar si më poshtë : sallon gjigand ndenjeje bashk m kuzhinën , dy dhoma gjumi , dy tualete dhe dy ballkone. Orientimi Veri-Lindje. ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

 • Address Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Detajet

 • Property ID: 6470
 • Cmimi: €250
 • Property Size: 111 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!