09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Apartament 3+1 ne qender

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€900

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne zonen me te mire te qytetit.
Ndertimi eshte 12 kate dhe teper cilesor. Apartameni eshte ne katin e 8-te me ashensor. Organizohet me 2 koridore 3 dhoma gjumi, 2 wc, 2 ballkone dhe soxhorno.
Apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor ne zonen e dhomave te gjumit. Hapesira eshte e bollshme dhe te krijon facilitete gjate qendrimit.
Apartamenti ka te instaluar sistemin te impianteve per ngrohje dhe ftohje.
Ofron pamje piktoreste nga ballkonet dhe dhomat e gjumit .
Me Hipotek.
Cmimi i diskutueshem
Per me teper na kontaktoni

 356 Shikime total,  4 Shikime sot

 • Address: Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: al

Detajet

 • Cmimi: €900
 • Siperfaqja prones: 150 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Year Built: 2004
 • Tipi prones: Apartamente 3+1
 • Statusi prones: Ne Shitje

Additional details

 • Instalime Kaldaj: Ngrohje-Ftohje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€257,000

Okazion shitet toke bujqesore

Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania

m²: 10300

Toka

Fast Imobiliare

5 months ago

€257,000

m²: 10300

Toka

5 months ago

€45,000/mujore

Apartament 1+1 tek Drejtoria Tatimeve

Sheshi Iliria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

m²: 68

Apartamente 1+1

Fast Imobiliare

5 months ago

€45,000/mujore

m²: 68

Apartamente 1+1

5 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Apartament 1+1 i sapo mobiluar

NEXT PROPERTY

Shitet ambient biznesi commercial

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!