Apartament 3+1 me qera

 • €800
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Apartament 3+1 me qera

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €800

Përshkrimi

Jepet aprtament 3+1 me qera në qendër.

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe shumë pranë qendrës.

Banesa është 140 metra dhe  disponon  një sallon ndenjeje , ambient gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka orientim të mirë ndaj dritës.

 

 142 Shikime total,  1 Shikime sot

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5331
 • Cmimi: €800
 • Property Size: 140 m²
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 3+1 ne qender

€75,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 122

Shitet apartament 3+1 tek Porti Durres

€120,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 141

Jepet Apartament 3+1 prane Bulevardit

€750
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 150

Okazion shitet apartament 3+1 tek Pediatria

€117,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 120

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!