09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Apartament 3+1 me qera ne Vollga, pamje nga deti

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€600

Pershkrimi

Jepet me qera ne zonen e Vollges, zona eshte shume e qete dhe paster. Ofron te gjitha facilitetet e qytetit.
Apartamenti eshte ne katin e 6 me ashensor dhe cdo ambjent ka pamje nga deti. Struktura e apartamentit eshte me 3 dhoma gjumi dhe soxhorno. Jane 2 dhoma gjumi per femij dhe dhoma e gjumit matrimoniale. Ne soxhorno ndodhet dhe ballkoni i cili te afron me shume me detin.

Mobilimi eshte cilesor dhe komod.

Per me teper ju ftojme ta vizitoni

 55 Shikime total,  1 Shikime sot

 • Address: Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detajet

 • Cmimi: €600
 • Siperfaqja prones: 120 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Banjot: 1
 • Year Built: 2006
 • Tipi prones: Apartamente 3+1
 • Statusi prones: Me Qira

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€300

Super apartament 2+1 me qera ne qender

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 130

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

3 weeks ago

€300

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 130

Apartamente 2+1

3 weeks ago

220€220/mujore

Apartament 1+1 i kompletuar qera ne qender

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 16Bath: 1m²: 60

Apartamente 1+1

Fast Imobiliare

5 months ago

220€220/mujore

Dhoma Gjumi: 16Bath: 1m²: 60

Apartamente 1+1

5 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Okazion Shitet Apartament 1+1

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet Apartament 1+1 ne qender

NEXT PROPERTY

Jepet me qera Apartament 2+1 ne qender

Jepet me qera apartament 2+1
Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!