Apartament 3+1 me qera ne qender

 • €400
Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Apartament 3+1 me qera ne qender

Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €400

Përshkrimi

Jepet me qera ne qender te qytetit prane bulevardit, apartament 3+1 i mobiluar. Apartamenti eshte me mobilim te ri dhe bashkohor. Perbehet nga 3 dhoma gjumi, 2 wc dhe nje verande rreth 40m.

 222 Shikime total,  1 Shikime sot

 • Address Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4903
 • Cmimi: €400
 • Property Size: 200 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Year Built: 2012
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+2+2 shume prane qendres

€85,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 136

Okazion Shitet apartament 3+1 ne Vollga

€122,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 122

Shitet apartament 3+2+2

€95,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 120

Apartament 3+1 me qera

€800
Apartamente 3+1
 • 140

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!