Apartament 3+1 me qera ne qender

 • €400
Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 4903
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 200
 • 2012
 • Year Built

Apartament 3+1 me qera ne qender

Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €400

Përmbledhje

Property ID: 4903
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 4903
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 200
 • 2012
 • Year Built

Përshkrimi

Jepet me qera ne qender te qytetit prane bulevardit, apartament 3+1 i mobiluar. Apartamenti eshte me mobilim te ri dhe bashkohor. Perbehet nga 3 dhoma gjumi, 2 wc dhe nje verande rreth 40m.

 • Address Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4903
 • Cmimi: €400
 • Property Size: 200 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Year Built: 2012
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet Apartament 3+1 ne Vollga me pamje nga deti

€96,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 160

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar Durres

€400
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 140

Shitet apartament 3+1 okazion plazh Durres

€63,500
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 117

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!