Apartament 3+1 i arreduar ne qender

 • €600
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 8607
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 200

Apartament 3+1 i arreduar ne qender

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €600

Përmbledhje

Property ID: 8607
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 8607
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 200

Përshkrimi

Apartament 3+1 i arreduar me qera ne qender te Durresit.

Ndodhet ne zonen me te preferuar te qendres. Ofron pamje fantastike te qytetit antik dhe modern.

Apartamenti organizohet me 3 dhoma gjumi 2 ballkone 2 tualete dhe Soxhorno te madhe.

Mobilimi eshte I ri dhe bashkohor

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8607
 • Cmimi: €600
 • Property Size: 200 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 cilesor me garazhd

€100,000/me garazhd
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet apartament 3+1 prane qendres

€95,000
Apartamente 3+1

Okazion Shitet apartament 3+1 ne Plazh

€45,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 112

Shitet apartament 3+1 ne qender te Durresit

€200,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 200

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!