Apartament 2+2+2 jepet me qera

 • €250
Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7119
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160

Apartament 2+2+2 jepet me qera

Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €250

Përmbledhje

Property ID: 7119
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7119
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160

Përshkrimi

Apartament 2+2+2 jepet me qera

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë , të pastër dhe gjithashtu plotëson të gjitha facilitetet , ndodhet prane shkollave , marketeve , farmacive etj.

Pallati është i testuar nga tërmeti dhe është i padëmtuar. Banesa është e organizuar nga dy dhoma gjumi , verandë , aneks gatimi dhe dhomë ngrënie , sallë ndenjeje dhe tualet.

Vjen okazion së bashku me apartamentin edhe garazhi me një sipërfaqje prej 16 m2.

I arreduar me mobilim të ri dhe komod.

PER TE PARE APARTEMENTE TE NGJASHME: ( KLIKONI KETU )

 • Address Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7119
 • Cmimi: €250
 • Property Size: 160 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

€55,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 98

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

€73,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 86

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!