Shitet Apartament 2+1 prane Muzeumit

 • €45,000/I kompletuar
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8220
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 73

Shitet Apartament 2+1 prane Muzeumit

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €45,000/I kompletuar

Përmbledhje

Property ID: 8220
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8220
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 73

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 prane Muzeumit dhe  Kmy. Zona eshte ne qender dhe te ofron te gjitha facilitetet si shkollat, marketet, farmacit, qendrat shendetsore, komunen, stacionet e urbane etj. Ndertimi eshte egzistues 5 katesh I pa demtuar nga termeti.

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit dhe taraca eshte e izoluar me dopio shtrese dhe ofron siguri maksimale. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar, nga jasht eshte veshur me kapot, Instalime hidraulike dhe elektrike jane te gjitha te reja. Mobilimi eshte I ri dhe I pa perdorur.

Organizuar nga nje Koridor ne hyrje I cili te shoqeron tek te gjitha ambjentet, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe Soxhorno.

Prona eshte e investuar dhe Shitet sic eshte ne foto.

Gjithashtu ofron mundesi dhe per post parkimi.

Me Dokumenta te rregullta Hipotekore

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 8220
 • Cmimi: €45,000/I kompletuar
 • Property Size: 73 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!