Apartament 2+1 me qera ditore

 • €250
Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5376
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Apartament 2+1 me qera ditore

Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €250

Përmbledhje

Property ID: 5376
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 5376
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Përshkrimi

Jepet me qera ditore kati i parë i godinës 2 katëshe.

Banesa ndodhet në një zonë të qetë , të pastër dhe shumë pranë qendrës.

Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi , sallë ndenjeje , aneks gatimi , tualet. Godian është e rethuar nga një oborr ku mundëson edhe post parkimi.

Apartamenti është i sapo arreduar.

 • Address Rruga Faik Konica, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5376
 • Cmimi: €250
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Lori Fast
 • Lori Fast

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Lori Fast
 • Lori Fast
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!