Apartament 2+1 me qera ditore ne Durres qender

 • €45/nata
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Shtepi pushimi
 • Tipi Pronës
 • 9433
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Apartament 2+1 me qera ditore ne Durres qender

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €45/nata

Përmbledhje

Property ID: 9433
 • Shtepi pushimi
 • Tipi Pronës
 • 9433
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Përshkrimi

Apartament 2+1 pushimesh me qera ne Durres qender .
Ndodhet ne qender te qytetit prane Bashkise, Bulevardit, Muzeumit, Postes, Vollges etj
Mobilimi eshte i ri dhe bashkohor. Kapaciteti i akomodimit eshte per 6 persona

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9433
 • Cmimi: €45/nata
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Shtepi pushimi
 • Statusi Pronës: Me Qira Ditore

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera ditore apartament 1+1 ne qender

€35/nata
Shtepi pushimi
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 100

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!