Apartament 2+1 me oborr ne zonen e Spitalles

 • €250
Rruga Petrit Llaftiu, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
Me Qira
Rruga Petrit Llaftiu, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €250

Përmbledhje

Property ID: 12214
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 me oborr ne katin e pare te nje ndertimi privat. Ndodhet ne lagjen nr.18 prane Spitalles.
Zona eshte e qete dhe e sigurt.
Apartamenti ka 2 dhoma dhe soxhorno, verande, tualet dhe oborr.

 • Address Rruga Petrit Llaftiu, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 12214
 • Cmimi: €250
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!