Apartament 2+1 i sapo kompletuar tek rrota kuqe plazh

 • €250
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6049
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 85

Apartament 2+1 i sapo kompletuar tek rrota kuqe plazh

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €250

Përmbledhje

Property ID: 6049
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6049
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 85

Përshkrimi

Apartamenti sapo ka perfunduar mobilimin. Arredimi eshte bashekohor.
Ndodhet ne katin e 4 me ashensor. Ndertimi eshte ne nje nga zonat me te preferuara te plazhit.
Shtepia eshte me 2 dhoma gjumi dhe soxhorno. E pajisur me kondicioner dhe cdo gje per te bere jetesen tuaj sa me te kendshme.

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6049
 • Cmimi: €250
 • Property Size: 85 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!