Apartament 2+1 i mobiluar ne spitall me oborr

 • €160
Rruga Hermes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6228
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • 350
 • Lot m²

Apartament 2+1 i mobiluar ne spitall me oborr

Rruga Hermes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €160

Përmbledhje

Property ID: 6228
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6228
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • 350
 • Lot m²

Përshkrimi

Jepet me qera apartament ne zonen e spitalles prane 3 cezmave. Apartamenti eshte ne katin e par te nje objekti 3 katesh.
Apartamenti eshte i kompletuar dhe ka nje oborr para tij i cili ka te drejten ta shfrytezoj. Siperfaqja totale bashke me veranden eshte 200m. Ne prone eshte dhe nje kopesht i cili mund te mirembahet dhe shfrytezohet.

 • Address Rruga Hermes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 6228
 • Cmimi: €160
 • Property Size: 100 m²
 • Land Area: 350 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

€55,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 98

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

€73,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 86

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!