Apartament 2+1 i kompletuar tek treni ne Durres

 • €330
Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
Me Qira
Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €330

Përmbledhje

Property ID: 12051
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100

Përshkrimi

Apartament 2+1 i kompletuar tek treni ne Durres. Jepet me qera apartament 2+1 I kompletuar tek stacioni trenit ne Durres. Ndodhet ne katin e 7 me ashensor.

Ka 2 dhoma gjumi, 2 tualete, soxhorno dhe ballkon

 

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 12051
 • Cmimi: €330
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!