Shitet apartament 2+1 Durres

 • €60,000
Lagja:17 Rr. Hysen Myshketa durres
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2658
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 98
 • 98
 • Lot m²

Shitet apartament 2+1 Durres

Lagja:17 Rr. Hysen Myshketa durres
 • €60,000

Përmbledhje

Property ID: 2658
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2658
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 98
 • 98
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 Durres

 • Zone e qete
 • Pran rruges kryesore
 • Mundesi parkimi
 • Orjentimi Lindje perendim
 • 2 Ballkone
 • Ndertim cilesor
 • Ndertimi i Ri
 • Me adminstrator dhe 2 ashensore

Apartamente te ngjashme ketu

 • Address Lagja:17 Rr. Hysen Myshketa durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 2658
 • Cmimi: €60,000
 • Property Size: 98 m²
 • Land Area: 98 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

€55,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 98

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

€73,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 86

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!