Apartament 1+1 tek rrota e kuqe ne plazh

 • €200
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Apartament 1+1 tek rrota e kuqe ne plazh

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €200

Përshkrimi

Apartament me qera ne zonen me te mire te plazhit, prane rrotes kuqe. Shtepia eshte ne katin e 3 me ashensor, ndertim cilesor dhe mobilim bashkohore.

I paisur me kondicioner, dhome matrimoniale dhe krevat femijesh.

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 6019
 • Cmimi: €200
 • Property Size: 65 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ke Shkembi Kavajes

€37,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 63

Shitet Apartament 1+1 tek Shkembi Kavajes

€30,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 60

Okazion shitet apartament 1+1 prane Kazazit

€600/metri
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 66

Jepet me qera Apartament 1+1 i kompletuar ne Iliria

€200
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 75

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!