09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Apartament 1+1 ne vollga i kompletuar

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€200/mujore

Pershkrimi

Apartamenti eshte i kompletuar dhe gati per banim

 

Mund te te interesoje edhe: https://fastagency.al/pronat/apartament-21-me-qera-i-kompletuar-durres/

 127 Shikime total,  1 Shikime sot

  • Address: Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: Albania

Detajet

  • Cmimi: €200/mujore
  • Siperfaqja prones: 60 m²
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Banjot: 1
  • Tipi prones: Apartamente 1+1
  • Statusi prones: Me Qira

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€600

Apartament me qera 3+1

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 3Banjo: 2m²: 140

Apartamente 3+1

Fast Imobiliare

1 week ago

€600

Dhoma Gjumi: 3Banjo: 2m²: 140

Apartamente 3+1

1 week ago

€200

Ambient me qera prane Tatimeve

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bath: 1m²: 25

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

2 months ago

€200

Bath: 1m²: 25

Ambjent Comercial

2 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 i pa mobiluar

NEXT PROPERTY

Shtepi 1+1 e kompletuar

shtepi-me-qira
Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!