Apartament 1+1 me qera ne Spitall

 • €100
Rruga Hermes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6216
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65

Apartament 1+1 me qera ne Spitall

Rruga Hermes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €100

Përmbledhje

Property ID: 6216
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6216
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65

Përshkrimi

Jepet me qera apartamenti ne Spitall prane 3 cezmave, rreth 400m nga rruga kryesore.
Apartamenti eshte pjese e nje objekti 3 katesh me hyrje te vecanta. Ka hapesire parkimi dhe oborr. Apartamenti eshte ne katin e 2 dhe eshte i kompletuar.

 • Address Rruga Hermes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 6216
 • Cmimi: €100
 • Property Size: 65 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!