09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Apartament 2+1 me qera i pa mobiluar

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€225

Pershkrimi

Apartament 2+1 me qera i pa mobiluar Jepet me qera ne qender prane Muzeumit. Zona eshte e qete dhe ndodhet prane shkollave 9-vjecare Vasil Ziu dhe Nene Tereza.
Ndertimi eshte i ri dhe i pa demtuar nga termeti, Apartamenti eshte i pa banuar me pare dhe ka aneks gatimi. I gjithe ambjenti eshte i veshur me parket.

 142 Shikime total,  1 Shikime sot

 • Address: Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detajet

 • Cmimi: €225
 • Siperfaqja prones: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Banjot: 1
 • Year Built: 2012
 • Tipi prones: Apartmente
 • Statusi prones: Me Qira

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€120
Ambient comercial durres

Ambient comercial Durres

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 20.5

Ambjent Comercial

Lori Fast

3 weeks ago

€120

Bed: 1Bath: 1m²: 20.5

Ambjent Comercial

3 weeks ago

€700

Banjo: 4m²: 400

Magazina

Fast Imobiliare

2 months ago

€700

Banjo: 4m²: 400

Magazina

2 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Okazion Shitet Dyqani buze rruge

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet Dyqani buze rruge

NEXT PROPERTY

Ambient me qera ne bulevard

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!