09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Apartament 1+1 me qera i kompletuar

Shkolla 9-vjeçare
€200

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar , ne katin e 6 me ashensor.

Lagja nr.16 prane shkolles 9-vjecare Qemal Mici ( Adem Reka )

Apartamenti eshte ne gjendje te perkryer dhe totalisht i kompletuar.

 243 Shikime total,  1 Shikime sot

 • Address: Shkolla 9-vjeçare
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detajet

 • Cmimi: €200
 • Siperfaqja prones: 60 m²
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Banjot: 1
 • Year Built: 2010
 • Tipi prones: Apartamente 1+1
 • Statusi prones: Me Qira

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€120
Ambient comercial me qera ne qender

Ambient comercial me qera ne qender

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1m²: 25

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

3 weeks ago

€120

Bed: 1m²: 25

Ambjent Comercial

3 weeks ago

€300

Apartament 2+1 me qera

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 140

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

5 days ago

€300

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 140

Apartamente 2+1

5 days ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Ambiente zyrash me Qera / Shitje

NEXT PROPERTY

Apartament 1+1 me qera tek Siri Kodra

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!