09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Apartament 1+1 tek Drejtoria Tatimeve

Sheshi Iliria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€45,000/mujore

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte ne qender te qytetit. Mjaft mire i organizuar ne strukturen e banimit. Shume prane me sheshin e bashkise.

 206 Shikime total,  2 Shikime sot

  • Address: Sheshi Iliria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • State/county: Bashkia Durrës
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: al

Detajet

  • Cmimi: €45,000/mujore
  • Siperfaqja prones: 68 m²
  • Tipi prones: Apartamente 1+1
  • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€100,000

Okazion Shitet Toke bujqesore Arapaj Durres

Arapaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania

m²: 5000

Toke Bujqesore

Fast Imobiliare

1 month ago

€100,000

m²: 5000

Toke Bujqesore

1 month ago

€57,000

Shitet apartament 2+1 ne plazh prane pasticeri Pelikan

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 95

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

2 months ago

€57,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 95

Apartamente 2+1

2 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet Truall

NEXT PROPERTY

Vile 3 kate me qera ne qender

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!