Shitet Apartament 1+1 ke Shkembi Kavajes

 • €37,500
Shkembi i Kavajes, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 8202
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 63

Shitet Apartament 1+1 ke Shkembi Kavajes

Shkembi i Kavajes, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • €37,500

Përmbledhje

Property ID: 8202
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 8202
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 63

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 ke Shkembi Kavajes i mobiluar, Ndodhet prane Cinco Cavalli.
Zona eshe e frekuentuar dhe e preferuar nga turistet. Apartamenti eshte me siperfaqje 63m dhe organizohet me nje koridor, soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon me pamje nga deti.

 • Address Shkembi i Kavajes, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania

Detajet

 • Property ID: 8202
 • Cmimi: €37,500
 • Property Size: 63 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!