09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Apartament 1+1 i sapo mobiluar

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€36,000

Pershkrimi

Shitet Apartament ne lagjen nr.6 prane Drejtoris Policis.
Apartamenti eshte ne katin e 6 te nje pallati 10 katesh me ashensor.
Siperfaqja eshte 60m totale dhe 52m te banueshme. Apartamenti eshte i mobiluar dhe te gjitha jane te reja. Gati per banim.
Me hipotek

 108 Shikime total,  2 Shikime sot

 • Address: Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: al

Detajet

 • Cmimi: €36,000
 • Siperfaqja prones: 60 m²
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Banjot: 1
 • Year Built: 2010
 • Tipi prones: Apartamente 1+1
 • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 te Naim Frasheri

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 55

Apartamente 1+1

Fast Imobiliare

1 week ago

€40,000

Bed: 1Bath: 1m²: 55

Apartamente 1+1

1 week ago

€59,000
shitet-shtepi-durres

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 72

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

5 months ago

€59,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 72

Apartamente 2+1

5 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
shitet-vile-ne-shenavlash

PREVIOUS PROPERTY

Shitet vila 2 kate Shenavlash

NEXT PROPERTY

Apartament 3+1 ne qender

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!