09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Apartament 1+1 i mobiluar me qera

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€250

Pershkrimi

Jepet me qera apartament i sapo mobiluar me qera. Ndodhet ne qender te qytetit, bulevard.

Apartamenti ka 3 ambiente, dhomen e gjumit, sallonin e ndjenjes, dhe dhomen e gatimit e ngrenies.

Per me teper ju ftojme ta vizitoni nga afer

 110 Shikime total,  1 Shikime sot

  • Address: Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: United States

Detajet

  • Cmimi: €250
  • Siperfaqja prones: 65 m²
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Banjot: 1
  • Tipi prones: Apartamente 1+1
  • Statusi prones: Me Qira

Video

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€120
Ambient comercial me qera ne qender

Ambient comercial me qera ne qender

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1m²: 25

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

3 weeks ago

€120

Bed: 1m²: 25

Ambjent Comercial

3 weeks ago

€300

Ambient me qera ne qender

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

m²: 58

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

2 months ago

€300

m²: 58

Ambjent Comercial

2 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 3+1 ne Koder Vile

NEXT PROPERTY

Ambient me qera ne qender

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!