Apartament 1+1 i kompletuar me qera Durres

 • 220 €220/mujore
Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 2508
 • Property ID
 • 16
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Apartament 1+1 i kompletuar me qera Durres

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 220 €220/mujore

Përmbledhje

Property ID: 2508
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 2508
 • Property ID
 • 16
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Përshkrimi

Apartament 1+1 i kompletuar me qera Durres. Jepet me qera apartament komod ne qender te Durresit.
Ndodhet ne nje ndertim cilesor, ne katin e 6 me ashensor. Mobilim eshte i ri dhe teper bashkohor. Apartamenti ka kondicionim ne cdo ambjent.

Zona ofron teper facilitete. I pershtatshem per cifte.

Shiko prona te ngjashme

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 2508
 • Cmimi: 220 €220/mujore
 • Property Size: 60 m²
 • Bedrooms: 16
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacione shtesë

 • I shtruar me parket parket :

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 prane qendres

€47,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 73

Jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar

€200
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 60

Shitet apartament 1+1 okazion plazh Durres

€38,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 76

Shitet garsoniere 1+1 okazion tek ish URT durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 48

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!