Apartament 1+1 i kompletuar ne qender me qera

 • €250
Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80
Me Qira
Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €250

Përmbledhje

Property ID: 12372
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar ne qender.
Ndodhet prane Gjykates, ne katin e pare te nje ndertimi privat.
Apartamenti ka dhome gjumi, soxhorno me oxhak, aneks gatimi me tavolin ngrenie dhe tualet.
Ne cdo ambjent ka kondicioner.
Qeraja 250 euro ne muaj

 • Address Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12372
 • Cmimi: €250
 • Property Size: 80 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!