Ambiente zyrash me Qera / Shitje

 • €1,000
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4326
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160
 • 2006
 • Year Built

Ambiente zyrash me Qera / Shitje

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €1,000

Përmbledhje

Property ID: 4326
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4326
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160
 • 2006
 • Year Built

Përshkrimi

Jepen me qera ose shitet ambient 120m ne rrugen Taulantia lagja nr.1 .

Ambjenti ndodhet ne katin e 3 dhe eshte i gjithi me pamje nga deti. Eshte ndare ne 5 ambjente zyrash, 2wc. Por mund te rikthehet ne gjendjen fillestare ( open space )

 • Address Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4326
 • Cmimi: €1,000
 • Property Size: 160 m²
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Year Built: 2006
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Video

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Jepet ambjent me qera buze rruge prane qendres

€420
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!