09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Ambient prane bulevardit me qera

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€800

Pershkrimi

Ambienti kompozohet nga dy fasada xhami. Ka instalime audio, aspirimi, klima dhe ndicimi eshte led.

I pershtatshem per aktivitete sherbimesh si : Klinika, Studio etj

 110 Shikime total,  2 Shikime sot

  • Address: Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: Albania

Detajet

  • Cmimi: €800
  • Siperfaqja prones: 150 m²
  • Tipi prones: Ambjent Comercial
  • Statusi prones: Me Qira

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€1,500/mujore

Jepet ambient me qera ne bulevard

Bashkia Durres, Sheshi Iliria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bath: 1m²: 150

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

5 months ago

€1,500/mujore

Bath: 1m²: 150

Ambjent Comercial

5 months ago

€250/ne muaj
shtepi-me-qera

Apartament 1+1

Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 72

Apartamente 1+1

Fast Imobiliare

5 months ago

€250/ne muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 72

Apartamente 1+1

5 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Shitet Hostel ne Sarande

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet Hostel ne Sarande

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 me qera i kompletuar Durres

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!