Ambient prane bulevardit me qera Durres

 • €800
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 2712
 • Property ID
 • 150

Ambient prane bulevardit me qera Durres

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €800

Përmbledhje

Property ID: 2712
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 2712
 • Property ID
 • 150

Përshkrimi

Ambient prane bulevardit me qera Durres.

Ambienti kompozohet nga dy fasada xhami. Ka instalime audio, aspirimi, klima dhe ndicimi eshte led.

I pershtatshem per aktivitete sherbimesh si : Klinika, Studio etj

Shiko nje ambient te ngjashem: https://fastagency.al/prona/ambjent-me-qera-ne-bulevard/

 

 • Address Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 2712
 • Cmimi: €800
 • Property Size: 150 m²
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Jepet ambjent me qera buze rruge prane qendres

€420
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!