Ambjent open space ne qender me qera

 • €400
 • €400
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Zyra
 • Tipi Pronës
 • 7536
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms

Ambjent open space ne qender me qera

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €400
 • €400

Përmbledhje

Property ID: 7536
 • Zyra
 • Tipi Pronës
 • 7536
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms

Përshkrimi

Ambjent open space ne qender me qera ne katin e 2 ambjent, open space ne Bulevard. Siperfaqia eshte 170m dhe organizohet me salle te madhe, 2 zyra dhe 2 tualete.
I peshtatshem per zyra, klinika, call-center etj

 • Address Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7536
 • Cmimi: €400
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Zyra
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Ambjent me fasad ne katin e dyte per zyre

€210
Zyra
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 26

Jepet me qera ambjenti ne qender tek Muzeumi ne Durres

€550
Zyra
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • 103

Jepet ambjent me qera ne qender kati 2

€550
Zyra
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 150

Jepet me qera ambjent ne katin e dyte

€370
Zyra
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 70

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!