Jepet me qera ambjent ne katin e 2 prane stacionit trenit

 • €250
Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Jepet me qera ambjent ne katin e 2 prane stacionit trenit

Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €250

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent ne katin e 2 prane stacionit trenit. Ambienti ndodhet ne katin e 2 nga toka dhe ofron fasade xhami. Organizohet ne dy ambjente te vecanta dhe ambienti i tualetit.
I pershtatshem per zyra dhe klinike

 • Address Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7647
 • Cmimi: €250
 • Property Size: 70 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Biznese
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Ambjent biznesi me qera ne rruge kryesore

€245
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 30

Ambient me qera Open Space me parking

€1,600
Biznese
 • Banjo: 2
 • 420

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!